Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

Baner LO

ZespóŁ SzkóŁ Elektronicznych w Lublinie

X LO Mistrzostwa Sportowego

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: X LO Mistrzostwa Sportowego » Aktualności » Lekkoatletki AZS UMCS w naszej szkole

Lekkoatletki AZS UMCS w naszej szkole

Lekkoatletki, które niedawno wróciły z mistrzostw świata w Dausze, spotkały się dzisiaj z uczniami naszej szkoły. Towarzyszyli im również koledzy i koleżanki z akademickiego klubu, którzy w tym roku wywalczyli medale mistrzostw Polski.

Do naszej szkoły przyjechały zatem Paulina Guba (dziesiąta w finale pchnięcia kulą), Malwina Kopron (wystąpiła w kwalifikacjach konkursu rzutu młotem), Karolina Kołeczek (półfinalistka biegu na 100 m przez płotki) oraz Daria Zabawska (wystąpiła w kwalifikacjach konkursu rzutu dyskiem). Razem z nimi była również Sofia Ennaoui, której na mistrzostwach świata zabrakło z powodu kontuzji.

Podczas spotkania pani dyrektor otrzymała pamiątkową koszulkę z autografami lekkoatletek. Uczniowie ZSEL mogli porozmawiać z mistrzyniami oraz podzielić się swoimi doświadczeniami już zdobytymi podczas treningów i poprosić o rady bardziej doświadczonych sportowców. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Zapraszamy częściej.

© X LO Mistrzostwa Sportowego - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij